Warsztaty kulinarne

Zapraszamy na warsztaty kulinarne dla dzieci! Chocolate Day i Sushi Master!

Kolegium Europejskie serdecznie zaprasza na wyjątkowe warsztaty kulinarne, które odbędą się 20 kwietnia 2024 roku. Dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat przygotowaliśmy dwie niezwykłe propozycje warsztatów: Chocolate Day i Sushi Master!

Chocolate Day:

Kto nie kocha czekolady? To słodkie, kremowe dobrodziejstwo, które zawsze poprawia nastrój!

Warsztaty czekoladowe odbędą się 20 kwietnia 2024 roku w godzinach 10:00 - 11:30 w naszej siedzibie przy ul. Ślusarskiej 9 (wejście od ulicy Przemysłowej/Lipowej).

Zapisy!

Podczas tych zajęć dzieci będą miały okazję:

• Przygotować własne słodkości.
  • Poznać tajniki temperowania czekolady i produkcji pralin oraz tabliczek czekolady.
  • Dowiedzieć się, skąd pochodzi czekolada i zobaczyć na własne oczy ziarno kakaowca.
  • Rozwijać zmysły, kreatywność oraz zdolności manualne.
  • Zapewniamy wszystkie niezbędne półprodukty, AGD, fartuszki oraz czepki kucharskie.
  • Cena warsztatów wynosi 80 złotych od uczestnika, a każdy z nich otrzyma dyplom ukończenia!
  • Zapisy

Sushi Master

Czy wiecie, że słowo "sushi" po japońsku oznacza "kwaśny ryż"? Jeśli Twoje dziecko interesuje się kulinariami, to warsztaty Sushi będą dla niego prawdziwą ucztą!

Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia 2024 roku w godzinach 11:40 - 13:10 w naszym Kolegium Europejskim.

Zapisy!

Podczas warsztatów dzieci:

• Nauczą się robić rolki sushi.
  • Poznają tajniki przygotowania tego tradycyjnego japońskiego dania.
  • Skosztują przygotowanych potraw razem z innymi uczestnikami.
  • Także na te warsztaty zapewniamy niezbędne półprodukty, AGD, fartuszki oraz czepki kucharskie.
  • Każdy uczestnik otrzyma dyplom!
  • Cena warsztatów 90 zł.
  • Zapisy